English French German Russian Chinese Arabic Turkish
08503036017
Logo

LeleBaby Ürünleri Yetkili Satıcısı Bebekma - %100 Güvenlik

Referanslarimiz

bebekma bebek ürünleri

 

 

BebekMa.com 2010 yılından bu yana bilişim sektöründe var olan bir çok markaya yetkilii satıcı ve bayilik görevi üstlenen UrhanShop 'un Anne - Bebek konseptinde kaliteli ürünleri uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile birleştiren bir çatı altında toplamasıyla oluşturulan bir sitedir.

 

Öncelikli hedefimiz olan memnuniyetiniz için ürünleri satışa sunmadan önce tüm teknik özellikleri ile inceliyor, sizlere ve olası soru ve sorunlarınıza karşı her türlü bilgi birikim ve desteğe hazır şekilde hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerindeki canlı destek, whatsapp hattı, info@bebekma.com ve 08508036017 nolu telefon numaranız üzerinden bizlerden her zaman en iyi desteği alacağınızı garanti ediyoruz.

 

N11 - Gittigidiyor Mağazalarımız, UrhanShop.com mağazamız ve BebekMa.com mağazalarımızla sizlerin sevdiği marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Neden Bebekma.com - Bebekma.com 'dan Alışveriş Ne Kadar Güvenli ? 

 

Bebekma.com sitemizin e-ticaret altyapısı yüzlerce kurumsal firmaya destek veren odyobilisim.com tarafından hazırlanmış, %100 güvenli 3D Secure destekli ödeme altyapıları ile çalışmaktadır. Sistemlerimiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup mail order gibi güvensiz ödeme sistemleri yer almamaktadır.

 

PayTR çözüm ortaklığı ile tüm kartlara taksit imkanı sağlayan güvenlikli altyapı aynı zamanda bonuslarınızla da işlem yapabilmenizi sağlamaktadır.

 

Bebekma devlet tarafında ETBİS sistemine kayıtlı güvenli takip edilen bir site olması ile birlikte e-Fatura mükellefidir. Tüm işlemler kayıtlanmakta ve anında faturalandıırlıp yasal tüm haklarınız tarafınıza sunulmaktadır. Bu linkten Ahmet Ali Urhan adına sorgulanabilmektedir.

 

Kargo ücretleri gibi sürpriz ücretler yoktur ! Sitemizdeki tüm ürünler ÜCRETSİZ KARGO 'dur.. Aynı gün 15:00 kadar alınan ürünler Aras Kargo ile Tüm Türkiye ' ye ücretsiz olarak gönderilir.

 

Bebekma.com LeleBaby Türkiye Resmi Yetkili Satıcısı ve Bayiisidir.

 gittigidiyor apin11 api